Astroloski kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
» rak skorpija black magic woman
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimeSre Mar 16, 2016 8:33 pm od anjaaaa

» Da li ce mo biti ponovo zajedno
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimeNed Jan 31, 2016 10:33 pm od Je_lena

» Opis bračnog partnera u natalnoj karti
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimeSub Jan 16, 2016 1:32 pm od Lena90

» Tranzit Saturna
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimeSre Dec 09, 2015 10:32 pm od tina11

» Lavica/vaga
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimeUto Dec 08, 2015 6:19 pm od Wisnjica

» Vaga/Strelac
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimePon Dec 07, 2015 5:51 pm od Hirurg_u_pokusaju

» Njih dvoje :)
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimeNed Nov 29, 2015 5:01 pm od the.dangerous.one

» Lunarni za decembar
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimeSub Nov 28, 2015 9:53 pm od Taja93

» X kuca u TA
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 I_icon_minitimePet Nov 27, 2015 11:26 pm od Arahnna


Opis bračnog partnera u natalnoj karti

+14
Marcipa
Danny86
raskoljnikova
Taja93
Admin
Pluton 2 stepen
Edge
Hirurg_u_pokusaju
NikolBg
Anci 88
Mrgud
melindas
CrnaDama
Arahnna
18 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Admin Sub Avg 22, 2015 2:16 pm

II polja koja su mu najvise izrazena su sexualnost,tudji novac,inostranstvo.
Vladar njegovog X je u VIII sto moze da znaci da ce da radi sa tudjim novcem.
Lepa postavka za kriminal Very Happy
Jupiter na MC bi mu dao dobru karijeru,prosirenje.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 2:29 pm

Andja ::II polja koja su mu najvise izrazena su sexualnost,tudji novac,inostranstvo.
Vladar njegovog X je u VIII sto moze da znaci da ce da radi sa tudjim novcem.
Lepa postavka za kriminal Very Happy
Jupiter na MC bi mu dao dobru karijeru,prosirenje.

E blago meni, takav da me snadje Shocked DA nece biti stranac? Mada ne verujem. Jedan astrolog mi je rekao da cu ziveti pored mora, da cu se udati negde pored mora. Cak mi je receno da ce partner imati neke veze sa sportom(ili mozda samo sportski gradjen) i da ce biti poznat javnosti? Mozda kao kriminalac?

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od NikolBg Sub Avg 22, 2015 7:17 pm

Andja ::Ovo mi vuce na nekog vodenog muskarca,svetlog,bebi fejs,nezna koza.
Tamne oci,Skorpijski pogled,okrenutost porodici,narocito majci.
Porodicno nasledstvo,moguce da je imao neke fizicke povrede,voli provod
Hvala puno. hh
NikolBg
NikolBg

Broj poruka : 8
Datum upisa : 21.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Taja93 Čet Avg 27, 2015 11:22 pm

Meni je rečeno da bi mogao da piše pesme neke, možda neki umetnik. Mene intresuje da li postoji mogućnost da nije odavde, iz Srbije? Već iz Bosne, npr?

I kako može da izgleda, otprilike? I da li postoji mogućnost da je razveden?
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Natalna-moja-za-forum
Taja93
Taja93

Broj poruka : 61
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od melindas Čet Avg 27, 2015 11:43 pm

Prvi brak ili ?

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Taja93 Čet Avg 27, 2015 11:46 pm

Da
Taja93
Taja93

Broj poruka : 61
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od melindas Čet Avg 27, 2015 11:52 pm

Vrh 7.kuce Skorpija, vladar Mars u Sco...Neko ko nosi uniformu to sigurno, e sad u kom pravcu bi isla dalja simbolika....egz. konj. sa Merkur vl. njegove derivatne 8. recimo vatrogasac prvo sto mi palo na pameti mrgreen

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od melindas Čet Avg 27, 2015 11:54 pm

Ne bi rekla ako je prvi brak da bi bio stranac u pitanju

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Taja93 Čet Avg 27, 2015 11:57 pm

Ih, onda ništa od jednog momka, taj ne nosi uniformu. Iako mi se baš svideo. Smile
( Iz Bosne, ima malo umetničke crte u sebi, Vodolija, ali ne znam baš toga puno o njemu ).
Taja93
Taja93

Broj poruka : 61
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od raskoljnikova Pet Avg 28, 2015 12:06 am

Vidi li se kod mene šta? Smile S obzirom da je manje-više konstatovano da u mom slučaju neće doći do braka. Laughing

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Astro2gw01jjjjjllllll694
raskoljnikova
raskoljnikova

Broj poruka : 12
Datum upisa : 24.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Admin Pet Avg 28, 2015 12:07 am

Jedan aspekt za brak imas,ne znam da li je dovoljan.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Danny86 Pet Avg 28, 2015 5:02 pm

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Ic8rcy

molim vas opis bracnog partnera..ako moze fizicki Smile
Danny86
Danny86

Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.08.2015
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Marcipa Uto Sep 15, 2015 11:06 pm

„jer na kraju nije bitno šta je ko rekao već kakva je osećanja u nama izazvao“.

Kako prevazici ruzne rijeci Sad
Marcipa
Marcipa

Broj poruka : 12
Datum upisa : 21.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od NJG Sre Sep 16, 2015 3:37 pm

Drustvo, sta mislite o 7. kuci koja pocinje u Lavu, ima uklijestenu Djevicu I zavrsava u Vagi? kakav je to bracni partner? Znam da je pitanje besmisleno ovako bez karte, pa evo zakacicu. Bas me zanimaju vasa misljenja jer sam cula dosta verzija: te nosice uniform, te nece, te posao je vezan za more, te za komunikaciju.....nadrobise mi svasta tako da bi svaki mogao da se uklopi ovde mrgreen
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Njgirlnatal

NJG

Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Admin Sre Sep 16, 2015 3:41 pm

Svakako bi mogla da ga upoznas preko posla koji zahteva putovanja.
Partner koji cesto menja mesto prebivalista,cesto se seli.Mogao bi da bude visok,mrsaviji,hedonista.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od NJG Sre Sep 16, 2015 3:43 pm

Da, ja radim posao koji me s vremena na vrijeme salje na putovanja I uvijek drzim oci otvorene, ali nista jos uvijek mrgreen
Cime mislis da se on bavi? Iskreno se nadam da mi nije kolega jer dva ovakva ludjaka su previse u jednoj kuci.

NJG

Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Admin Sre Sep 16, 2015 3:49 pm

Njegov vladar 6 u 4 bi mogao da ukazuje na neki posao od kuce,kako je to Uran mogao bi da ima veze sa nekim masinama,kompovima,Ur0So daje muski posao,nesto sto samo muskarci uglavnom rade,takodjer moze da znaci da se i njegov otac bavio sa tim ili da im je to neki porodican posao.
Moze da se radi i o transportu,prodaji vozila npr.
Vladar njegovog 10 u 9 moze da potvrdi pricu o nekoj simbolici znaka Strelca.
Moze da radi i za neku stranu firmu ali odavde.
Logistika ja bih rekla isto.

Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od NJG Sre Sep 16, 2015 3:57 pm

To za simboliku Strijelca...ja zivim u inostranstvu tako da ce on najvjerovatnije biti stranac osim ako ne nadjem nekog naseg. Ne znam da li bi to ispunilo tu simboliku.
Nego, mene pojede da uklijestena Djevica a znam da uklijesteni znak obicno daje neko odlaganje I cimanje. E sad da li je to odlaganje braka generalno ili samo sa tim partnerom pa ce stvari vise ici na povuci-potegni dok ne ostvare harmoniju Vage?

NJG

Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Admin Sre Sep 16, 2015 4:01 pm

Nemoj da te brine ukljestena Devica,vladar tvog 7 polja nije u ukljestenom znaku niti imas neku planetu u ukljestenoj Devici.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od NJG Sre Sep 16, 2015 4:01 pm

Hvala Andjo I love you

NJG

Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od NJG Sre Sep 16, 2015 4:41 pm

Zaboravih da pitam....imam li ja ikakve aspekte za upoznavanje bracnog partnera preko interneta?
Prethodne 2 veze su mi tako pocele.

NJG

Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od rapunzel Sre Sep 16, 2015 9:25 pm

A kako vam se cini moje VII polje, puno i ukljesteno?  mrgreen  Posto je meni vladar VII u ukljestenom znaku, znaci li to da mi sledi kasniji brak? Posto mislim da ce ga biti, nadam se. Very Happy Ne mora da bude zvanican, ali zajednica mi je bitna.

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Natalna
rapunzel
rapunzel

Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od tina11 Čet Dec 10, 2015 4:44 pm

Moze li netko opisati mog buduceg partnera? Ja se sva pogubim u tome scratch
Postoji li mogucnost da se bavi politikom i da je bio na nekom visem polozaju ali se dogodio pad s tog polozaja, posto je uran 90 sunce?
Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Ng5bes
tina11
tina11

Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.12.2015
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Lena90 Sub Jan 16, 2016 1:32 pm

Da li neko moze da mi napise opis mog bracnog partnera?Postoje neke indicije da bi mogao da bude iz inostranstva pa me zanima da li se to ovde vidi?Hvalaa :-)

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 N34y2p

Lena90

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opis bračnog partnera u natalnoj karti - Page 4 Empty Re: Opis bračnog partnera u natalnoj karti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu