Astroloski kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
» rak skorpija black magic woman
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimeSre Mar 16, 2016 8:33 pm od anjaaaa

» Da li ce mo biti ponovo zajedno
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimeNed Jan 31, 2016 10:33 pm od Je_lena

» Opis bračnog partnera u natalnoj karti
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimeSub Jan 16, 2016 1:32 pm od Lena90

» Tranzit Saturna
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimeSre Dec 09, 2015 10:32 pm od tina11

» Lavica/vaga
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimeUto Dec 08, 2015 6:19 pm od Wisnjica

» Vaga/Strelac
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimePon Dec 07, 2015 5:51 pm od Hirurg_u_pokusaju

» Njih dvoje :)
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimeNed Nov 29, 2015 5:01 pm od the.dangerous.one

» Lunarni za decembar
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimeSub Nov 28, 2015 9:53 pm od Taja93

» X kuca u TA
Predlog za admistratorku Anđu I_icon_minitimePet Nov 27, 2015 11:26 pm od Arahnna


Predlog za admistratorku Anđu

2 posters

Ići dole

Predlog za admistratorku Anđu Empty Predlog za admistratorku Anđu

Počalji od arja Pon Sep 07, 2015 11:34 am

Anđo, imam jedan predlog, možda ti se dopadne?
(Pišem ovo u ovu "rubriku" jer ne mogu da nađem drugi pogodniji odeljak, a ti slobodno izbriši kada pročitaš ako smatraš da ovom tekstu ovde nije mesto, u suštini mi je bitno da čuješ ideju)
Šta kažeš da uvedeš na ovaj forum jednu -podkategoriju- koja bi se odnosila na takozvano "vežbanje"? U fazonu: da mi prisutni koji smo zainteresovani za to, malo zajednički treniramo čitanje različitih natalnih karata (uporednih, tranzita i sl.)...
Mislim da bi bilo zanimljivo da članovi u toj temi postavljaju ciljano različite natalne karte - ljudi koje poznaju, a za koje pouzdano znaju da su po nečemu upadljivo karakteristični (primeri: nečija baba koja je nedavno navršila 98 godina (=ekstremno dug život); muškarac vatrogasac koji je spasao mnogo života; čovek koji se nikad nije ženio i živi sa 30 mačaka; osoba koja je gej; devojka koja se farba u zeleno i ima 25 pirsinga i 12 tetovaža po telu; osoba koja je proputovala ceo svet; sveštenik popularan u selu; sredovečna žena koja je bila u zatvoru, a iza sebe ima 3 braka... itd) Bitno je da nešto konkretno  "iskače iz proseka", a onaj ko postavlja kartu obavezno je da istakne pol te osobe i može na izvestan način i da nagovesti na šta ostali da obrate pažnju, na primer "Pogledajte ljubavni i bračni život ove osobe", ili "Recite nešto o poslu i materijanom stanju ovog čoveka". Pa da vidimo ko će umeti da *pronikne* u suštinu nečije ličnosti, isključivo putem karte  cat Po mom mišljenju biće baš zabavno.. yujtyuytu
Mislim da će biti opuštenija, iskrenija i iznad svega kreativnija diskusija na tako "nelične" teme kao što su -tuđe- natalne karte, nego što je slučaj sa kartama članova (pa čak i sa opštim rasporedima i uticajima planeta)... Mislim, kao i na mnogim drugim sličnim forumima - ljudi budu često previše fokusirani na same sebe, sve im se vrti oko ličnih tema i dilema i onda kreće ono nagvaždanje gde neko pokušava samog sebe da opiše kroz planete (a svi znamo da je čovek najmanje svestan svojih  vrlina, a posebno mana i da su to besmislene (i često dosadne) tlapnje, koje ne služe ni onom koji piše, niti onom koji čita, bar ne u pogledu boljeg shvatanja tumačenja astrologije...
Ova podkategorija, koja već ovde postoji: "Natalne karte poznatih" donekle liči na to što predlažem da se napravi, sa tom razlikom da se u tim kartama poznatih već -sve zna- odnosno, svi znamo kako je skončala Ksenija Pajčin ili koliko je lepa Monika Beluči - te u toj varijanti ostaje još samo da "budžimo" i raskopavamo detalje, sumanuto tražeći tu *smrt* ili *ekstremnu lepotu* u nečijoj karti (=jer unapred znamo da toga tu mora biti)... Ovde sam se baš raspisala, ali želim da budem što jasnija, u prevodu: Mislim da ova varijanta tumačenja, gde samo jedna osoba ima pojma o ličnosti čije se tumečenje traži, baš inspirativna u cilju "treniranja" pravljenja astroloških tumačenja. Naravno, kada se diskusija zakuva i naizgled privede kraju, obavezno je da osoba koja je postavila kartu napiše šta je istina, odnosno kakav je slučaj u stvarnosti i ko je bio najbliži tačnom opisu yyy Naravno, ok je i da usput malo "navodi" masu, što da ne, ili da istakne ako je neko na pravom putu..
Ti bolje znaš, a ja se nadam da je ovde prisutno bar nekoliko članova koje zanima astrologija onako uopšteno (nevezano za ličnu situaciju) ... Šta kažeš da "otvoriš" i tako nešto? flower  
(Evo ja već imam ideju za dve karte koje bih postavila)

arja

Broj poruka : 36
Datum upisa : 26.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za admistratorku Anđu Empty Re: Predlog za admistratorku Anđu

Počalji od Admin Sub Sep 12, 2015 11:22 pm

Napravicu ovih dana,cim uhvatim malo vise vremena,mozda vec sutra .
Predlog mi se svidja,tako da cu svakako da izadjem u susret. Smile
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu