Astroloski kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
» rak skorpija black magic woman
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimeSre Mar 16, 2016 8:33 pm od anjaaaa

» Da li ce mo biti ponovo zajedno
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimeNed Jan 31, 2016 10:33 pm od Je_lena

» Opis bračnog partnera u natalnoj karti
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimeSub Jan 16, 2016 1:32 pm od Lena90

» Tranzit Saturna
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimeSre Dec 09, 2015 10:32 pm od tina11

» Lavica/vaga
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimeUto Dec 08, 2015 6:19 pm od Wisnjica

» Vaga/Strelac
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimePon Dec 07, 2015 5:51 pm od Hirurg_u_pokusaju

» Njih dvoje :)
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 29, 2015 5:01 pm od the.dangerous.one

» Lunarni za decembar
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 28, 2015 9:53 pm od Taja93

» X kuca u TA
Jarac/Devica - Page 2 I_icon_minitimePet Nov 27, 2015 11:26 pm od Arahnna


Jarac/Devica

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Admin Čet Avg 27, 2015 3:03 pm

Vrh 5 je na 13*37 a Merkur kazimi Sunce na 13* 15 . Ja to gledam kao da je na vrhu 5 p,sto i jeste.

Usput,Jupiter mi je na zvezdi koja je zaduzena za astrologiju Akruks i 11* Sco je egzaltacija Urana.


11 Skorpije

''Fiksna zvezda Akruks kao i egzaltacija Urana,dobro za astrologe i istrazivanja vezana za okultne oblasti.Znanje je moc,a najveca moc je ovladavanje silama 8 kuce,pa ovde mogu biti veoma mocni ljudi,povezani sa velikim bogatstvom,opsanoscu,kriminalom ili ezoterijskim znanjima''

Nije egz.ali je orbis 1. I opet talenti,imam JuQur egz:)


Poslednji izmenio Andja dana Čet Avg 27, 2015 3:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od melindas Čet Avg 27, 2015 3:05 pm

Pa i da tako gledas opet bi neki talenat,hobi mogao da prerasne u profesiju Very Happy

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Admin Čet Avg 27, 2015 3:08 pm

Moglo bi,vladar 6 u 5 ,posao iz ljubavi Very Happy

27 Device

Dobro za astrologe,pametno mesto.Ovaj stepen je vezan bas za astrologe,za razliku od 29 Device koji vise govori o ljudima koji predvidjaju buducnost oslanjajuci se na intuiciju i vidovitost.


Mesec na 28,opet orbis 1 ,
13 Device


Egzaltacija Merkura,pametni ljudi,sposobnost da se ideje i misli konkretizuju i pretoce u nesto prakticno.Ovo je analitican um koji ima sjajnu sposobnost uocavanja detalja.Dobar stepen za pisce i istrazivace.


asc na 12* Device
.

ne bi ubola egz.pa to ti je tfff



Poslednji izmenio Andja dana Čet Avg 27, 2015 3:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od melindas Čet Avg 27, 2015 3:10 pm

Ma vrti suci to je ...a i evo vec imas u praksi to...sajt,net komunikacija,prepiske,astrologija...a Saturn je vreme..pa eto ti odgovor:mrgreen:

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Admin Čet Avg 27, 2015 3:13 pm

Potrudicu se Razz
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od melindas Čet Avg 27, 2015 3:16 pm

Saturn to i trazi i onda nagradzuje ...tvoj Saturn svoj na svome u vodoliji isplati ce se Very Happy

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Admin Čet Avg 27, 2015 3:17 pm

Nije bas dobro postavljen Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od arja Čet Avg 27, 2015 3:19 pm

Tu ti treba samo malo tzv primenjene psihologije: uvek pokušavaj klijente same da dovučeš do njihovog rešenja, nikako da nabacuješ svoje-isključivo viđenje. Naprimer, nikad nemoj reći nekome "Propašće vam brak", već bolje zvuči "U braku bi moglo biti problema, skloni ste tuči i preterivanju", ili " Pazite kakvog partnera birate, imate tendenciju da to bude pijandura" i slično.. Drugo, astrologija je ionako u većem delu - tendencija - mnogo pre nego izričita sudbina. Ako ljude upozoriš na njihove slabosti koje im čine štetu (agresivnost, kenkavost, depresivnost, preosetljivost, porivi za švaleracijom..), ili na neke negativne uticaje sa strane (posesivna majka, poremećen šef, pokvareni komšija..) velika je šansa da će se oni sami potruditi to da ubuduće kontrolišu, ako ne i potpuno izmene. I po mom mišljenju treba u svakom smislu zaobilaziti - smrt. Neki ljudi navaljuju da čuju tako nešto, ali čisto sumnjam da iko stvarno želi mnogo o tome (unapred) da zna.
Ako se pridržavaš samo te dve/tri -maksime- mislim da (uz propisno znanje i dobru reklamu) možeš napraviti i super karijeru, a i mnogima stvarno pomoći sunny

arja

Broj poruka : 36
Datum upisa : 26.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Admin Čet Avg 27, 2015 3:22 pm

Slazem se u potpunosti,posebno za smrt Very Happy
To i kad bih videla ne bi mogla nikom da kazem.
Ali treba otkrenuti taj posao,poceti nekako. hhf
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od arja Čet Avg 27, 2015 3:25 pm

Učenje, učenje i samo učenje cat
A isprobavaj ovde šta si savladala. Meni se čini da imaš talenta, a kad budeš stvarno dovoljno dobra - sama ćeš biti toga svesna, mislim da ćeš uvideti da će se ljudi otimati o tvoje mišljenje u vezi karte.

arja

Broj poruka : 36
Datum upisa : 26.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Taja93 Čet Avg 27, 2015 3:29 pm

Slažem se sa Arjom.
I, možeš više da im ukažeš iz neke negativnosti ka čemu da se okrene u pozitivnosti.

Mene je isto s*ebalo, kad sam čula da što se tiče braka bolje i da se ne udam, da neću imati decu ili će biti komplikacije u trudnoći, da je naporan životni put. Bolje da mi je rečeno da ako ne držim otvorene oči da se mogu zeznuti u braku, da jedino računajući na sebe mogu uspeti. Nikad nemoj pisati biće tako i tako, već uvek okreneš da što bolje zvuči. Moć sugestije je ogromna.
Taja93
Taja93

Broj poruka : 61
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Admin Čet Avg 27, 2015 3:45 pm

Po natalu,imam odsta pokazatelja za astrologiju,od planeta do zvezda Smile
Sad,videcemo kako cu ja to da sprovedem u delo:)

Tajo,uglavnom svaki astrolog ce da ti kaze drugacije. Nemoj da mislis da ne znaju nego jednostavno ne vide stvari na isti nacin.
Da otvorimo obe sad neku kartu,necemo je videti isto.
Kod mene je ukljucena i jaka intuicija,pa i nju koristim za gledanje.
Astrolog nikad ne sme da uci ''napamet'' aspekte nego mora da zna da ih sam povezuje,svojim recima.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Taja93 Čet Avg 27, 2015 3:55 pm

Znam, zato i kažem, treba neku osobu usmeriti, ali ne nekim rečima da budu sigurne u smislu ti nikad ili ti ćeš. Evo, konkretno za mene, znam da imam kao mama neku neotkrivenu bolest da se nekoliko puta godišnje onesvestim da ne znam zbog čega, ona je imala i glavobolje, koje su kod mene skoro krenule, takođe je imala problem sa mnom u trudnoći. Inekcijama je održavala trudnoću da bi me početkom osmog meseca rodila. A htela sam valjda već u šestom napolje. Možda ću i ja, jer sam neke stvari nasledila od nje.
Zbog tog, samo treba paziti kako se govori, da što lepše zvuči.Npr., moguć problem u trudnoći, potrebnije je više odlazaka kod dr., nego obično, a ne: Nećeš imati decu ili..

U prevodu, sve ono što je Arja rekla. Tako na nikog ne utičeš da se loše oseća, a obratiće pažnju. I svakom ko gleda kartu, mirna savest. Smile
Taja93
Taja93

Broj poruka : 61
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od arja Pet Avg 28, 2015 12:41 am

Tako je Taja I love you I možda čak nije toliko ni do "estetike" same priče, već čisto je najbolje krenuti sa jednim poštenim stavom - da je svaki čovek ima svoje kvalitete i talente i da mu astrolog može pomoći da pokuša da izvuče najbolje od sebe, a da minimizira negativne ili slabe tačke svoje karte. To je po meni i suština astrologije (slično možda kao medicine). Inače, zašto bi neko plaćao da sluša optužbe, kojekakva zaprepašćenja, ili tupe konstatacije da ništa ne valja i da "ne može ništa da se uradi"..?
Kavalitetan astrolog, u najmanju ruku, mora da ume da pomogne čoveku da se "prekvalifikuje", u smislu: ako naprimer vidi siromaštvo u jednom delu karte, vredi osobi ukazati na druge dobre aspekte koji su sigurno izvanredni budući da se na tom mestu novca "sakupilo" većina loših uticaja.
Po meni je natalna karta, u većini slučajeva, veoma uravnotežena stvar: ne možete imati (lažljivi) Neptun u pet kuća istovremeno alien Saturn najčešće udari po jednom/dva segmenta vaše karte, a vrlo retko "pritegne" baš čitavu ličnost i njene prilike...Isto tako, ne možete očekivati da vam Jupiter krasi, unapređuje i štiti baš svaku sferu vašeg života. (U horoskopu je zapravo slično kao i u realnom životu, po principu: Ko je nesrećan u ljubavi ili braku - taj ima naprimer mnogo zanimljivih putovanja, avantura i prolaznih veza; Ko nema zanimljiv posao - taj često ima mnogo slatke dece; ... ) itd
Dobar astrolog zna da je to tako i ne "beči" se na svaki kvadrat ili opoziciju koja mu se ukaže, već gleda kako to da "uobliči i prenese" da bude "upotrebljivo" toj osobi koja mu se obratila. Sve u svemu, mislim da upravo komunikacija čini bar 40% astrologije, a koliko sam do sada uspela da zaključim - Anđa bi dobro umela u tome da se snađe Smile

arja

Broj poruka : 36
Datum upisa : 26.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Admin Pet Avg 28, 2015 2:28 am

Hvala draga,trudim se. Drago mi je da napokon imamo nekog clana koji je raspolozen za diskutovanje i ucenje astrologije, Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od arja Sub Avg 29, 2015 2:47 pm

Što bi rekli na fejsbuku: lajk Cool

arja

Broj poruka : 36
Datum upisa : 26.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jarac/Devica - Page 2 Empty Re: Jarac/Devica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu