Astroloski kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
» rak skorpija black magic woman
Rak i Škorpija. I_icon_minitimeSre Mar 16, 2016 8:33 pm od anjaaaa

» Da li ce mo biti ponovo zajedno
Rak i Škorpija. I_icon_minitimeNed Jan 31, 2016 10:33 pm od Je_lena

» Opis bračnog partnera u natalnoj karti
Rak i Škorpija. I_icon_minitimeSub Jan 16, 2016 1:32 pm od Lena90

» Tranzit Saturna
Rak i Škorpija. I_icon_minitimeSre Dec 09, 2015 10:32 pm od tina11

» Lavica/vaga
Rak i Škorpija. I_icon_minitimeUto Dec 08, 2015 6:19 pm od Wisnjica

» Vaga/Strelac
Rak i Škorpija. I_icon_minitimePon Dec 07, 2015 5:51 pm od Hirurg_u_pokusaju

» Njih dvoje :)
Rak i Škorpija. I_icon_minitimeNed Nov 29, 2015 5:01 pm od the.dangerous.one

» Lunarni za decembar
Rak i Škorpija. I_icon_minitimeSub Nov 28, 2015 9:53 pm od Taja93

» X kuca u TA
Rak i Škorpija. I_icon_minitimePet Nov 27, 2015 11:26 pm od Arahnna


Rak i Škorpija.

2 posters

Ići dole

Rak i Škorpija. Empty Rak i Škorpija.

Počalji od WakaNakaE Uto Sep 15, 2015 8:10 pm

Evo mene opet sa jednom Škorpijom. Nekako se neslavno završavaju po mene.. al' videćemo. Smile Uglavnom.. Sve je počelo iz zezancije.. mada, kada ga slušam..i koliko stvari zna o meni, koliko se toga seća u vezi sa mnom.. bukvalno šta sam imala obučeno prvi put kada smo se sreli.. onda pre par nedelja šta sam nosila, rekla.. šta sam postavila na fb-u.. šta smo se dopisivali pre par godina.. ili ima vrhunsko pamćenje..ili je nešto drugo u pitanju. Smile

Rak i Škorpija. 242iczd

Ja plava, on crveni.. pa ako neko ima šta da doda.. Wink

WakaNakaE
WakaNakaE

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Rak i Škorpija. Empty Re: Rak i Škorpija.

Počalji od trolerka Sub Sep 26, 2015 8:46 pm

Cini mi se da je on dosta zatvoren...osecajan i dubok ali i tezak ko crna zemlja, puna 12. + Mo0Sa, dosta blokade po itanju iskazivanja osecanja, mozda i zategnut odnos sa majkom.
Ti si rak, puna topline i neznosti, mozda bi mogla da mu pomognes da izadje iz oklopa
Ve0Pl, tvoj Mo0So padaju u njegovu 8. postoji i sexualna privlacnost Smile ali i emotivna - Ve120Mo,Ve120So
Medjutim tvoj vladar horoskopa Saturn - pravi lose aspekte sa njegovim licnim planetama...sa Merkurom, vladarom njegove 8. - mozda smatras da je pun strahova i previse pesimistican i vladarom njegove 10. - ne svidja ti se nacin na koji se on predstavlja?
trolerka
trolerka
Admin

Broj poruka : 167
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Rak i Škorpija. Empty Re: Rak i Škorpija.

Počalji od WakaNakaE Ned Sep 27, 2015 4:22 pm

Znaš kako..ja njega dugo poznajem.. Ali ništa više od nekog pozdrava u prolazu. I sad smo se kao skontali, kroz zezanje, i tako se smuvali. Međutim, ubrzo smo razgovarali, i rešili da je bolje da ne nastavljamo. Vrlo moguće da je uplašen.. Jer je on odmah krenuo da razmišlja dosta unapred. Moj posao, njegov..malo slobodnog vremena.. Nije mu u planu bilo da nađe devojku.. I kao, koliko god opušteno i polako išli (pošto sam ja ušla u to potpuno opušteno, bez definisanja odnosa..lagano..kuckamo se, viđamo, pa ćemo videti gde će nas to odvesti), počelo je da se razvija ozbiljno. I kao bolje sad dok posle ne bude teško. Ugl, ja volim da pokušam, probam i da se zajebem ako treba..on ne.. Zašto, ne znam.
A to za predstavljanje.. Jedino što je neozbiljan. Da, za svoje godine. I što nije ambiciozan. Još uvek klacka u mestu. Isti je sad sa 28 godina kao i onda sa 18. A ja ne volim kad neko stoji u mestu.
Mislim da primeti on te razlike, i da ga je to odbilo za ulazak u neku dublju priču sa mnom. Često naglašava kako sam ja odgovorna, ozbiljna..sve ono što on nije. Beži, rekla bih. Od ozbiljnosti, odgovornosti.
Sinoć smo opet bili zajedno. Jeste.. Velika je privlačnost, hemija. Super nam je zajedno.. I dobra komunikacija.. Vrhunski se ljubi. Haha..
Zabavan je mnogo. Nasmejava me.. Dopada mi se.. Ali eto.. Sve je tako.. Spetljano.
WakaNakaE
WakaNakaE

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Rak i Škorpija. Empty Re: Rak i Škorpija.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu