Astroloski kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
» rak skorpija black magic woman
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimeSre Mar 16, 2016 8:33 pm od anjaaaa

» Da li ce mo biti ponovo zajedno
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimeNed Jan 31, 2016 10:33 pm od Je_lena

» Opis bračnog partnera u natalnoj karti
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimeSub Jan 16, 2016 1:32 pm od Lena90

» Tranzit Saturna
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimeSre Dec 09, 2015 10:32 pm od tina11

» Lavica/vaga
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimeUto Dec 08, 2015 6:19 pm od Wisnjica

» Vaga/Strelac
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimePon Dec 07, 2015 5:51 pm od Hirurg_u_pokusaju

» Njih dvoje :)
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimeNed Nov 29, 2015 5:01 pm od the.dangerous.one

» Lunarni za decembar
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimeSub Nov 28, 2015 9:53 pm od Taja93

» X kuca u TA
Natal Vodolija-Vaga I_icon_minitimePet Nov 27, 2015 11:26 pm od Arahnna


Natal Vodolija-Vaga

3 posters

Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 8:03 am

Natal Vodolija-Vaga 14l11fb

Evo i moje natalne karte. Stelijum planeta u 2 kuci, a puna i 3 :-) A aspekti su mi strasni, sve kvadrati i konjukcije teskih planeta. Plasi me Sunce i negativni aspekti koje gradi sa Mesecom, Marsom i Plutonom. Sta vama posebno pada u oci kad vidite moj natal? :-)

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od trolerka Sub Avg 22, 2015 1:55 pm

gg dobrodosla!

sunce je bas lose, em sto je u izgonu em ovako u losim aspektima...kako se slazes sa roditeljima, posebno ocem? Kakav je njihov odnos medjusobno?
Sunce ovde vlada 11. kucom, imam utisak da si uvek morala da ulazes ogroman napor da bi ostvarila svoje zelje i ciljeve (11.kuca) ali borbena si ti, pogledaj sta je skorpije. Laughing
trolerka
trolerka
Admin

Broj poruka : 167
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 2:06 pm

trolerka ::gg dobrodosla!

sunce je bas lose, em sto je u izgonu em ovako u losim aspektima...kako se slazes sa roditeljima, posebno ocem? Kakav je njihov odnos medjusobno?
Sunce ovde vlada 11. kucom, imam utisak da si uvek morala da ulazes ogroman napor da bi ostvarila svoje zelje i ciljeve (11.kuca) ali borbena si ti, pogledaj sta je skorpije. Laughing

Zdravo Trolerka Smile

Otac mi nije ziv. Umro je kada sam imala 21 godinu. A inace sa strasno bila vezana za njega i imali smo dobar odnos. Cak mi kazu da dosta po temperamentu licim na njega. Roditelji su imali relativno dobar odnos. Uglavnom su svadje bile oko dece i novca. Otac je bio raskalasan i nije umio sa novcem a mama je bila ta koja je pokusavala da ustedi koji dinar za buducnost. Sa mamom sam imala los odnos kad sam bila tinejdzerka, ali posle smrti oca dosta smo se zblizile i sad imam super odnos. Istina je za trud :-) Mnogo ulozim a nekad ni pola ne dobijem za uzvrat. Nego mene plasi ova Skorpija, posebno zbog zdravlja jer u njoj je Mesec lose aspektovan od Saturna. Nekako mi je ova 2 kuca prestrasna. Uglavnom do sad su mi rekli da i nije toliko losa i da cu dobro finansijski da stojim zahvaljujuci mom budcem partneru? Ne znam koliko tu ima istine?


Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od trolerka Sub Avg 22, 2015 2:17 pm

Pretpostavljala sam da je neka razdvojenost od oca, ali nisam htela da budem nekulturna.
delim muku sa tobom sto se tice meseca i saturna :-) ne znam bas koliko se to odnosi na tvoje zdravlje (gledajuci natal), ali sam aspekt mo0sa donosi ceste depresije, promene raspolozenja, nostalgiju, patnju...kako je kod tebe u 2. kuci, tebi je samopoudanje poljuljano i potrebna ti je siurnost da bi se osecala dobro, pogotovo materijalna.
vladar horoskopa ti je venera u egyaktnoj konjukciji sa vladarom 6., u jarcu...dispozitor u konjukciji sa mesecom. Tebe "dokrajci" svaka boljka, cak i ona mala Very Happy ne razumem se bas u astro-medicinu ali mislim da je kod tebe sve na psihickoj bazi, melanholija, depresija.
7. kucom ti vlada mars u sedistu..0pl,0mo, neki fatalan tip, krupniji...90so (vl.11) mislim da ce biti neko za kog se uopste nisi nadala,neko drugaciji od onoga sto si zamisljala (a zamisljas i previse sa ve0ne Smile )
trolerka
trolerka
Admin

Broj poruka : 167
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 2:24 pm

trolerka ::Pretpostavljala sam da je neka razdvojenost od oca, ali nisam htela da budem nekulturna.
delim muku sa tobom sto se tice meseca i saturna :-) ne znam bas koliko se to odnosi na tvoje zdravlje (gledajuci natal), ali sam aspekt mo0sa donosi ceste depresije, promene raspolozenja, nostalgiju, patnju...kako je kod tebe u 2. kuci, tebi je samopoudanje poljuljano i potrebna ti je siurnost da bi se osecala dobro, pogotovo materijalna.
vladar horoskopa ti je venera u egyaktnoj konjukciji sa vladarom 6., u jarcu...dispozitor u konjukciji sa mesecom. Tebe "dokrajci" svaka boljka, cak i ona mala Very Happy ne razumem se bas u astro-medicinu ali mislim da je kod tebe sve na psihickoj bazi, melanholija, depresija.
7. kucom ti vlada mars u sedistu..0pl,0mo, neki fatalan tip, krupniji...90so (vl.11) mislim da ce biti neko za kog se uopste nisi nadala,neko drugaciji od onoga sto si zamisljala (a zamisljas i previse sa ve0ne Smile )

Trolerka,

Potpuno si u pravu. Ta rana odvojenost od oca ostavila je veliki trag na mene. Strasno sam nostalgicna po tom pitanju i cesto menjam raspolozenje. I jeste na psihickoj bazi. Jeste, zbog ovog aspekta ve0ne i zamisljam previse :-) Inace, receno mi je da ga mogu upoznati krajem ove ili pocetkom sledece godine i da cu veoma brzo uci u brak sa njim. Toliko ce fatalan biti po mene? Tacno me strah ovog muskarca. Bojim se da ce mi zavrteti tlo pod nogama :-) Da li mozes videti gde ce biti taj susret? Da li moze biti na poslu? Ili negde na nekom skupu, zabavi?

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Admin Sub Avg 22, 2015 2:27 pm

Jel ti radis sa novcem?
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 2:30 pm

Da. Radim u hotelu, tako da se moze reci da radim svakodnevno sa novcem.

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Admin Sub Avg 22, 2015 2:31 pm

Moguce je da ces da ga sretnes na svom poslu.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 2:34 pm

E sad, trenutno radim i honorarno na jos jednom poslu u konsultanstkoj firmi gdje je moj dio posla organizacija eventa. Vrlo moguce da cu tamo preci za stalno krajem godine. Mozda i taj posao bude mesto upoznavanja? :-)

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od trolerka Sub Avg 22, 2015 2:39 pm

Pa ovako grubo receno,mesto vezano za novac,slazem se sa Andjom.moze biti posao,banka,bilo sta. zbog vladara 7. u 2.

Jel bilo nekih znacajnih susreta kad je Sa prelazio preko marsa, to je bila sredina 2013 otprilike...
trolerka
trolerka
Admin

Broj poruka : 167
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 2:42 pm

Tada sam imala poslednju vezu koja nije dugo potrajala, bas u julu 2013 sam upoznala tog momka. Ostalo, koliko se secam, nije bilo znacajnijih susreta ili upoznavanja.

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Admin Sub Avg 22, 2015 2:45 pm

Da nije njen sef hotela ili direktor?
Ne zezam se. Njemu je aktivirana 8 kuca pa bi kroz njegove ruke morao da prolazi svakodnevno tudji novac.Ma0Sa bi dao starijeg,Ma0Pl bi priblizio opis partnera kao Skorpije.Opet tudji novac. Vladar njegove karijere je u 8 polju,Jupiter na MC sve tu uvecava,materijalno mora da bude jak.
Vladar 6 u 10,u znaku Jarca. Jarac predstavlja zemlju,zgrade.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od trolerka Sub Avg 22, 2015 2:49 pm

Jel bilo nekih vecih planova sa njim? zato sto ti je tad Sa prelazio preko vladara 7. (brak)...takodje ti je presao preko meseca (vladar mc) i trebao bi doneti neku promenu statusa-mozda posao, mozda brak? kod tebe nista od toga Evil or Very Mad
Meni Sa kad je presao preko MO (takodje vladar MC,kao kod tebe) doneo mi je opasnu bolest majci, jedva je prezivela. Mo isto u skorpiji,samo u prvoj kuci.
trolerka
trolerka
Admin

Broj poruka : 167
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 2:53 pm

trolerka ::Jel bilo nekih vecih planova sa njim? zato sto ti je tad Sa prelazio preko vladara 7. (brak)...takodje ti je presao preko meseca (vladar mc) i trebao bi doneti neku promenu statusa-mozda posao, mozda brak? kod tebe nista od toga Evil or Very Mad
Meni Sa kad je presao preko MO (takodje vladar MC,kao kod tebe) doneo mi je opasnu bolest majci, jedva je prezivela. Mo isto u skorpiji,samo u prvoj kuci.

Mislim da je sa njegove strane bilo ozbiljno. Ali nijesmo imali planova jer je to kratko potrajalo. E kod mene je bila zdrastvena promena na gore. Dobila sam diskus herniju i namucila se oko toga. Moze biti da je to taj prelazak Saturna preko Meseca?

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od trolerka Sub Avg 22, 2015 2:59 pm

moguce je, ja sve sto je lose povezujem sa saturnom Laughing mada sam subjektivna,sve zavisi od postavke saturna u natalu
trolerka
trolerka
Admin

Broj poruka : 167
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Admin Sub Avg 22, 2015 3:01 pm

Saturn kad udari,nekako se izvuces. Kada udari Pluton adio Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Sub Avg 22, 2015 3:15 pm

trolerka ::moguce je, ja sve sto je lose povezujem sa saturnom Laughing mada sam subjektivna,sve zavisi od postavke saturna u natalu

Da nije moguca promena statusa sledece godine ?Gledala sam solar, i Sunce mi je u 7 solarnoj kuci, a Mars u 2. Venera i Jupiter na istom mestu gde i u natalu.

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Pon Avg 24, 2015 7:36 am

Da li se u mom natalu vidi koliko cu dece imati i kojeg pola ce biti? Da li ovo Sunce koje je blizu 5 polja moze ukazati na musko dete?

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Admin Pon Avg 24, 2015 2:16 pm

decaci Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 685
Datum upisa : 15.08.2015
Godina : 30

https://astropredvidjanja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Pluton 2 stepen Pon Avg 24, 2015 2:31 pm

Devojcice nigde Sad Ali dobro, valjda cu izaci na kraj sa svim muskarcima u kuci Smile

Pluton 2 stepen

Broj poruka : 46
Datum upisa : 22.08.2015
Godina : 40
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

Natal Vodolija-Vaga Empty Re: Natal Vodolija-Vaga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu