Astroloski kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
» rak skorpija black magic woman
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimeSre Mar 16, 2016 8:33 pm od anjaaaa

» Da li ce mo biti ponovo zajedno
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimeNed Jan 31, 2016 10:33 pm od Je_lena

» Opis bračnog partnera u natalnoj karti
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimeSub Jan 16, 2016 1:32 pm od Lena90

» Tranzit Saturna
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimeSre Dec 09, 2015 10:32 pm od tina11

» Lavica/vaga
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimeUto Dec 08, 2015 6:19 pm od Wisnjica

» Vaga/Strelac
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimePon Dec 07, 2015 5:51 pm od Hirurg_u_pokusaju

» Njih dvoje :)
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 29, 2015 5:01 pm od the.dangerous.one

» Lunarni za decembar
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 28, 2015 9:53 pm od Taja93

» X kuca u TA
Melindas - Natal - Page 2 I_icon_minitimePet Nov 27, 2015 11:26 pm od Arahnna


Melindas - Natal

4 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od melindas Pet Avg 21, 2015 4:25 pm

O_Gypsy ::Nešto ispisah i nije se poslalo. Je l imaš ti malo težnje za dokazivanje roditelju, kao da je neko od njih bio poprilično strog u detinjstvu?

Imaš li utisak da bi mogla da postigneš mnoogo više od ljudi koje znaš?

Postoji li mesto za koje bi rekla - mislim da sam tu živela u prošlom životu .. Talenat za jezike? Eee, reči, pišeš li ? Ja bih rekla da i ako pišeš to je haotično zbog brzine misli.

ovo ti je zadnje koje je poslato
Za pisanje ne,poprilicno strog u detinjstvu je bio moj otac ali su oni jako davno razvedeni ne zivim s njim i nemam kontakt uopste,dokazivanje klasicno ne ali se bas u komunikaciji ne slazemo sa mamom generalno imamo ok odnos ali brate kad se pocnemo dokazitai moj brat pada od smeha kaze vi cete se ispoubiti megusobno exxexexe
tvrdoglava mi je mama jako a i ja sam pa mzoes da zamislis, talenat za jezike imam da vrlo brzo i lako ucim i govorim strane jezike, a mesto za koje imam taj osecaj je Grcka bukvalno tako kako si opisala cak sam niodkuda dobila jaku zelju da naucim grcki jezik i uradila sam to zaista sama,ja mislim da je tu upletena karma posto mi je pradeda po mami ziveo radio puno godina tamo cak i vrlo tecno govorio jezik. u pitanju je bio zanat ne secams e tacno sta

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od O_Gypsy Pet Avg 21, 2015 4:43 pm

Ne kažu psiholozi bezveze ' Pričajte mi o Vašem detinjstvu' Jesi išla kod psihologa kao dete ? Verovatno bi ti rekao da si korak ispred svoje generacije. Osećaj da ćeš se preporoditi u inostranstvu, da te nešto čeka tamo ? Reče da imaš brata. Jesi li ti u porodici bila veći ' autoritet ' od brata ( da ne kažem više muško ) Ma, ti ćeš otići. Mislim da nećeš preko okeana, sad negde predaleko, mislim, ali otići ćeš i mislim da ćeš se tako stabilizovati. Ja ovo po osećajima i bez komplikacije teških pravila. Takođe verujem i za sebe da ću otići iako mi je rečeno da neću. Jupiter u IX u Strelcu. Ma daj, nek se cima sa aspektima kako hoće, Jupiter je Jupiter, Jupiter je kralj i nema dalje. Nisu sve u životu pravila, je l tako? Tako je!

Koliko sam ozbiljna na ovoj temi, ukočila mi se faca hahaha

O_Gypsy

Broj poruka : 86
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od melindas Pet Avg 21, 2015 4:48 pm

Xexxexexxexe al me nasmeja od srca sa zadnjih reci svaka ti cast
Kod psihologa nisam isla ni kao dete ni do sada,imam taj osecaj tacno vezano za inostranstvo ima kod mene pokazatelja al je jupiter bas jak i u znaku i u kuci skoro na 4 stepen koji je egzaltacija jupitera,pa sta bude
Da imam brata mladji je 2 god skoro,i da ja sam stabilnija od njega bas,on je malo drugaciji od mene Very Happy Vaga/Sunce previse emotivan je,nije da ja nisam nego je malo drugacije sve.Preko okeana necu sigurno taka i ja mislim

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od melindas Pet Avg 21, 2015 4:49 pm

I jos nesto oko greske i pisanje uvek kad se tipkam nebitno gde uradim milion gresaka propustim slova itd to jer nemogu da pohvatam misli koliko mi brzo naviru reci to je cudo i tako ide to brzina i greske ruke pod rukom

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od O_Gypsy Pet Avg 21, 2015 5:01 pm

Znaš kako ja shvatam astrologiju? Ja shvatam da ona daje određene odlike u vezi ličnosti koje te usmeravaju u određenom pravcu. Ne mislim da je sudbina ' zacrtana ' , ali verujem u prošle živote i verujem da treba da naučimo neke lekcije. Te lekcije ne vezujem za kaznu, vezujem za tranformaciju i analizu, kojoj se može svako podvrgnuti. Astrologija može da ukaže na određena mesta na koja treba da obratimo pažnju jer jednostavno koliko god sistematičan bio neko, mogućnost da ' promakne ' nešto bitno na šta treba da se skoncentriše je uvek velika. Kao što kažu - život nije na cilju, nego u putovanju ( prevodim možda prebukvalno, ali suština je prisutna ) Zanimljiva je astrologija, daje neki specifičan ' adrenalin ' i ima dozu ' okultnog ' i nepoznatog što ljude uglavnom privlači.
Naravno da ima uticaj na život jer jednostavno ti daje određene sklonosti, osobine i slično kojim se vodiš ka nečemu u skladu sa sobom, pa nismo prazna tabla! Very Happy

Pa rekoh ti ja brzina misli i haotičnost sa njima. Ma kidam. Very Happy

O_Gypsy

Broj poruka : 86
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od melindas Pet Avg 21, 2015 5:05 pm

Ma kidas svakako kazem ti ja jos u pocetku, intuicija me ne vara Very Happy
Slazem se sa ostalo

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od melindas Pet Avg 21, 2015 5:06 pm

Zaslepeh se ja sada i moj solar toliko ocigledno je akcentirano inostranstvo a evo vec 8. mi mesec istice od solara i nista od toga bas mi nije jasno

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od O_Gypsy Pet Avg 21, 2015 5:12 pm

Imaš li ti neki plan za inostranstvo, cilj vezan za to ? Gde bi, šta, kako itd. Ne mislim da mi kažeš šta bi i gde, nego samo da li imaš plan.

O_Gypsy

Broj poruka : 86
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od melindas Pet Avg 21, 2015 5:14 pm

Pa postoji neka kombinacija ali za sada nista konkretno,preko rodbine
Kako kod mene idu stvari, uranovski, niodkuda desavanja, tako bi bilo i ovaj put na sto se najmanje nadam to ce i biti

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od O_Gypsy Pet Avg 21, 2015 5:19 pm

Pokušaj da prokopaš nekako sama, ja mislim da bi ti to bilo najbolje. Sposobna si, možeš naći put. Ne kažem da reba da otpišeš rodbinsku pomoć, ali mogla bi i sama tajno da se obaveštavaš, istražuješ itd. itd. Iskoristi svoje potencijale

O_Gypsy

Broj poruka : 86
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od melindas Pet Avg 21, 2015 5:21 pm

Hvala ti na sveme ulepsa mi dan kako se slatko nasmejah idem malo da ohladim glavu sad,pa se vracam

melindas

Broj poruka : 154
Datum upisa : 19.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od O_Gypsy Pet Avg 21, 2015 5:22 pm

Ja odoh kopati svoj tunel idi i ti tvoj, pa se vidimo u belom svetu ahahhaah Very Happy

O_Gypsy

Broj poruka : 86
Datum upisa : 20.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Melindas - Natal - Page 2 Empty Re: Melindas - Natal

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu